Yacht Park Gdynia to apartament do wynajęcia w Gdyni, dedykowany osobom ceniącym wygodne warunki. Można w tym miejscu przebywać przez cały rok i cieszyć się wszystkimi korzyściami. Nowoczesne i luksusowo wyposażone mieszkanie pozwoli na utrzymanie intymnej atmosfery podczas wakacji albo w podróży służbowej. Można czuć się tutaj swobodnie oraz być zadowolonym z usytuowania blisko centrum Gdyni. Nie należy martwić się innymi osobami albo planem dnia w hotelu.

Można czuć się natomiast jak we własnym mieszkaniu. Pomagają w tym kompletnie wyposażone kuchnia oraz łazienka. W apartamencie można samodzielnie przygotować posiłki, wyprać, popracować, wypoczywać i spędzić wolne chwile w taki sposób jak ma się chęć. Jeżeli ktoś nie chce meldować się w dużych hotelach, to będzie to dla niego wyjątkowo znaczące.

Apartament znajduje się w porcie rybackim, wobec czego można mieć wgląd do wszystkich {atrakcji| i chwalić się idealnym skomunikowaniem z Gdańskiem. Wystarczy zabukować go dla siebie w wybranym terminie przez serwis www. Można też skontaktować się z właścicielem: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Arkadiusza Rybickiego 4a/12, 81-340 Gdynia. Zabukować urlop można online albo dzwoniąc pod numery telefonów: 601 991 980, 601991980 lub +48601991980. Nocleg nad polskim morzem w korzystnej cenie pozwoli poczuć się na urlopie jak u siebie w mieszkaniu. Zwłaszcza w czasach pandemii wiele osób preferuje wypoczynek w kameralnej atmosferze. Yacht Park Gdynia Apartament w centrum Gdyni przy porcie rybackim to bardzo dobra lokalizacja dla osób, które chcą odpoczywać w Trójmieście.

Z apartamentu goście mają widok na Skwer Kościuszki. Mogą pospacerować do portu w Gdyni, a idealne skomunikowanie z centralną częścią Gdyni, Gdańskiem i Sopotem to kolejny walor przekonujący do rezerwowania dokładnie tego apartamentu. Nowocześnie zaprojektowane mieszkanie, luksusowo urządzone spełnia wymagania nawet bardzo wymagających klientów. Dobrze będzie tutaj się znaleźć.