Opcje, jakie daje test prenatalny NIFTY Plus są nie do podważenia. Badanie to pozwala wykrywać sporą gamę zaburzeń i wad płodu już od 10 tygodnia ciąży. Badanie to wlicza się do bardzo precyzyjnych, wobec czego jego wykrywalność wyznacza się na poziomie 99%. W centrum medycznym Blumedica test nifty poznań dostępny jest w trzech wariantach: BASIC, STANDARD oraz PLUS. Odróżniają się one pomiędzy sobą zakresem wykrytych wad. W zależności od tego, jakie badanie jest wykonane, na takie też zaburzenia będzie wskazywać. Ich dokładny opis umieszczony jest na stronie www.

Test prenatalny NIFTY ceniony jest za precyzję pomiarów a także za to, że jest wszechstronny oraz nieinwazyjny. To badanie genetyczne rekomendowane jest przyszłym mamom, a zwłaszcza tym, które mają powyżej 35 lat, o ile badanie przesiewowe ukazało u nich duże niebezpieczeństwo pojawienia się aneuploidii, a także u tych kobiet które miały potwierdzone zaburzenia chromosomów u siebie albo w rodzinie. Dobrze będzie mieć pojęcie o tym, że zaburzenia genetyczne mogą wystąpić w każdej ciąży.

Z tego powodu też podany test jest zalecany wszystkim kobietom, niezależnie od ich metryki i ryzyka genetycznego. Każda przyszła mama, która ma wątpliwości co do testu może kontaktować się z obsługą placówki a także zapisać na wizytę. Cennik za test podany jest na witrynie internetowej. Badanie jakim jest test NIFTY zazwyczaj jest stresujące dla pacjentki, natomiast wtedy gdy będzie ona pod opieką Blumedica, będzie miała powód wyłącznie do usatysfakcjonowania. Centrum z Poznania ma specjalizację w prowadzeniu ciąży, także tych z zagrożeniem. Interdyscyplinarna pomoc położnicza wynika z tego, że ginekolodzy stale podnoszą umiejętności.

Badania genetyczne dla kobiet w ciąży są wykonywane precyzyjnie, a kobiety, które w nich biorą udział mają gwarancję, że będą wzorcowo otoczone troską. Informacje na temat testu a także informacje organizacyjne podane są na stronie placówki.