Kompozycja poligraficzna dla każdego wesela dostępna jest w pracowni Margo & Bees. Bogata oferta wedding stationery obejmuje: zaproszenia ślubne kwiatowe, zaproszenia ślubne glamour, zaproszenia ślubne jednokartkowe, zaproszenia ślubne eko, zaproszenia ślubne dla rodziców, zaproszenia ślubne tradycyjne, zaproszenia ślubne ze zdjęciem, zaproszenia ślubne ekskluzywne, zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym, niebanalne zaproszenia na ślub, minimalistyczne zaproszenia na ślub, zaproszenia na ślub cywilny, zaproszenia ślubne boho, zaproszenia ślubne geometryczne, zaproszenia na ślub z motywem pory roku, zaproszenia ślubne stylizowane na dawne czasy, zaproszenia ślubne z koronką, nowoczesne zaproszenia ślubne, ręcznie pomalowane zaproszenia ślubne, przezroczyste zaproszenia ślubne oraz zaproszenia ślubne wycinane.

Jeżeli narzeczeni w tak dużym katalogu nie wyszukają odpowiedniego zaproszenia, to mogą decydować się na składanie zamówienia indywidualnego. Na prośbę klientów spersonalizowane zaproszenia mogą być uzupełniane o nazwiska gości, datę i miejsce ślubu oraz wesela.

Zaproszenia z Margo & Bees błyskawicznie sugerują gościom, w jakiej stylistyce będzie zachowane wesele. Twórcy przy wykonaniu zaproszeń wykorzystują swoje dotychczasowe doświadczenie oraz sugerują się nowymi trendami. Bogata oferta pozwala realizować zlecenia dla osób mających różny gust. Poza tym, w pracowni projektowane są: przypominajki pod postacią magnesów o ślubie, przywieszki do prezentów dla gości oraz księgi pamiątek, jakie goście weselni uzupełnią w dniu ślubu. Można też zamówić winietki, zawieszki na alkohol oraz pudełka na koperty.

Zamówienie zaproszeń na stronie jest proste. Wystarczy przejrzeć wszystkie propozycje i dobierać interesujące zaproszenia. Następnie, instrukcja poprowadzi klientów przez dalsze działania. Przed finalizacją zakupów warto sprawdzać, czy wszystko jest dobrze uzupełnione, a szczególnie liczba egzemplarzy i informacje na zaproszeniu. Można też omawiać całość z projektantami Margo & Bees.