Terapia przeciwstarzeniowa, wykonywana w klinice medycyny estetycznej Iwony Jamroży przynosi świetne rezultaty. Profilaktyczne zabiegi sprawdzają się świetnie w wypadku osób młodych i w średnim wieku, w celu odmłodzenia. Do rewitalizacji dochodzi za sprawą PRP, opierającej się na stymulacji czynników wzrostu umieszczonych w preparacie PRP. Umieszczone są w nim także białe krwinki, wykazujące oddziaływanie przeciwbakteryjne oraz zwiększające odpowiedź immunologiczną tkanki.

Podanie PRP sprawia, że dojdzie do mocnej odbudowy skóry we wszystkich jej warstwach. Jednocześnie ulepsza się elastyczność, gładkość, barwa oraz stan naskórka. Czynniki wzrostu wpływają na: rozwój komórek macierzystych, wzrost syntezy kolagenu, angiogenezę, proliferację komórek naskórka a także stworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Najlepiej sprawdza się to na takich fragmentach ciała jak: czoło, policzki, fałdy nosowo – wargowe, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Dokładny opis dostępnych zabiegów z tej kategorii umieszczony jest na witrynie kliniki. Jego właścicielka również udzieli odpowiedzi w temacie zabiegu, a po skonsultowaniu się z klientką w gabinecie zadecyduje, jaka ma być częstotliwość zabiegu. Można także skorzystać z innych metod jakimi są mikrodermabrazja igłowa, a o tym, jakie dają one skutki można czytać pod adresem https://www.iwonajamrozy.com i od razu zarezerwować konsultację.

Gabinet medycyny estetycznej Iwony Jamroży, ma sporo dobrych opinii. Warto się tutaj skierować, gdy chce się zadbać o własny wygląd. Specjaliści podejmują się: usuwania zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, zabiegów z użyciem osocza i fibryny bogatopłytkowej i zabiegów z użyciem peelingów o zastosowaniu medycznym. Zabiegi są precyzyjnie opisane i można przeczytać, z jakiego sprzętu robią użytek lekarze do ich wykonania.